مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

بک لینک و پیوند های بنیادی سایت


بک
پیوند های بدون پول بنیادی TrustRank بک لینک و پیوند و پیوند های بنیادی وبسایت را گزینه توجه قرار می‌دهد . موتورهای جستجو اینترنت تارنما های سریع تری پیدا می نمایند که قابل اعتماد باشند .
برای
بالا بردن باصرفه سازی وب وب سایت خود و دریافتت بک لینک و لینک و پیوند های بدون پول از منابع رسانه پایین به کارگیری نمایید: اینستاگرام
– رخ بوک –توییتر –لینکدین –پینترست سئو
در مشهد
اینها به‌این معنا وجود ندارد که برای به چنگ آوردن بک لینک و پیوند بدون پول می بایست در‌این سکوهای رسانه های اجتماعی تبلیغ نمایید . این بدان معناست که به لطف پشتیبانی آنان باصرفه سازی وبسایت عملکرد بهتری خواهد داشت . صرفا آن ها را تأمین نمایید و تصمیم بگیرید که کدام یک از آنان خوب تر به هدف شما خواهد رسید . برای نمونه ، شما می‌توانید اینستاگرام را تعیین کنید زیرا مخاطبان آن مطلوب ترین دستگاه های گوشی هست .  سئو در مشهد 

بک
پیوند بدون پول با آتوریتی بالا شما می توانید بک لینک و لینک هایی پیدا نمائید که نیز آتوریتی بالایی دارا هستند و هم مجانی میباشند . این بک لینک و لینک و پیوند ها نیز در سایت ها و انجم نهای اهل کشور ایران وجود دارند نیز در وبسایت ها و انجمن های خارجی . برخی از افراد معتقدند برای این که راجع‌به اینترنت سایت های خارجی کاربران اهل کشور ایران بازدید زیادی ندارند نمیتواند برای بک لینک و پیوند گیری مطلوب باشد . اما این فکر به طور بی نقص خطا میباشد . با این‌که میزان بایدید یوزرها اهمیت دارد اما در واقع این ربات های گوگل می‌باشند که seo شما را ارتقاء می دهند و لینک و لینک ها را شناسایی می کنند .
پس در کلیه سایت ها و انجمن های با آتوریتی بالای اهل ایران و فرنگی پیوند سازی فرمائید .

بک
لینک رایگان از راه و روش اینترنت لاگ

 

 

اینترنت لاگ ها در پیشین دارای آتوریتی بالایی بودند و یکی رویه های بک لینک و پیوند گیری خیر و خوبی به اکانت می آمدند . گرچه هنوز نیز بک پیوند و لینک تصاحب کردن از وب لاگ ها دارنده بها است . بعضی از با صرفه سازی کاران معتقدند که پیوند و لینک به چنگ آوردن از وبلاگ ها جزو طریق های بهینه سازی کلاه سیاه به اکانت میآید اما اینطور وجود ندارد، در حالتی که با شیوه های اصولی این لینک سازی ها را انجام دهید خوبی تاثیر منفی بر با صرفه سازی وب سایت میگذارد و نیکی منجر ساز جریمه توسط گوگل میشود .
شما می توانید با ساختن وب لاگ و قرار دادن محتوای خویش اما غیر تکراری و قرار دادن کلمه و واژه و کلمه اساسی از وب لاگ ها بک لینک اخذ نمایید . البته دقت داشته باشید محتوایی که در بلاگ ها قرار میدهید نباید کوتاه و مختصر باشد . تعداد لغت ها حساس که درین اینترنت لاگ ها به کارگیری میکنید نیز نباید بیش تر از ۵ عدد شود .
خوب تر هست علاوه بر لغت ها حساس نشانی وبلاگ های دیگری که ساخته اید را هم در اینترنت لاگ های دیگر قرار دهید .
شما می توانید از بلاگ های فرنگی نیز به کار گیری نمائید بعضی از این بلاگ ها دارای دامین اتوریتی ۱۰۰ هستند اما برخی از seo کاران معتقدند به جهت فیلتر بودن تنی چند از این اینترنت لاگ ها و بازدید کمتر یوزرها اهل کشور‌ایران ممکن است آنطور که باید تاثیر نداشته باشند البته خوبتر می‌باشد از ساختن وب لاگ در آنها غافل نشوید .

به‌این نکته بایستی اعتنا داشته باشید وقتی که وبلاگی میسازید چه بلاگ های اهل کشور ایران و چه وبلاگ های خارجی می بایست صد رد صد آن‌ها را در گوگل تثبیت نمائید تا متوجه این اینترنت لاگ شوند . صحیح همانگونه که متنی در وبسایت خود منتشر میکنید و یا این که این که زمانی که سایتی میسازید می بایست آن را در سرچ کنسول به تثبیت برسانید برای وبلاگک ها هم به همین ترتیب خواهد بود و در رخ ثبت نکردن بلاگ، گوگل نمیتواند متوجه لینک و پیوند و پیوند هایی که در آن قرار داده اید شود و عملا لینک و پیوند هایتان بی تاثیر خواهد بود .
بک
لینک فارغ از پول از رویکرد کامنت گذاری گذاشتن کامنت می‌تواند برای شما بک لینک و پیوند و لینک و پیوند ایجاد کند ولی می بایست اعتنا داشته باشید که دقیقا متناسب با متنی باشد که می‌خواهید به آن پاسخ دهید . بعضی از سایت ها و انجمن ها بلاقاصله کامنت شما‌را در سایتشان درج می کنند و لینک و لینک و پیوند می دهند اما برخی از سایتهای دیگر می بایست کامنت را باز‌بینی کنند . روش کامنت گذاری برای بک لینک و پیوند و لینک خیلی مناسب وجود ندارد با در حال حاضر قوی میباشد تاثیر گذار باشد ولی خوب تر می‌باشد به جای کامنت از طرز های دیگری مثل قرار دادن لینک و پیوند اینترنت وبسایت خود در پروفایل انجمن ها و یا این که در نصیب امضا به عمل گیری فرمائید . اما قابل ذکر می‌باشد که قرار دادن امضا به تنهایی کافی نخواهد بود و می بایست مطلبی در تارنما یا این که این که انجمن منتشر نمایید تا امضای شما ثبت شود و ربات ها بتوانند آن را پیدا نمایند .


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۴:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ستاره دار شدن در نتایج گوگل به قیمت پنالتی!


دوستان خوب متعددی سوال می کنند که چطور ستاره رو برای صفحاتمون بذاریم؟گذشته از این که مقدمه کنم می بایست بگم، تا هم درحال حاضر هفت هشت گزینه رفع پنالتی از گونه Manual Action بخاطر همین ستاره دار شدن صفحه های وب وبسایت ها، برای اشخاصی که به من مراجعه کردند انجام دادم!تصویر بالا یک گونه از پنالتی مربوط به مارک آپ می باشد .

سئو
در مشهد
بذارید این حرف کوچه بازاری رو به شرایط علمی خیس و فنی تر صحبت بزنیم! سوال دوستان خوب در حقیقت اینه که چطور rating رو در structured data (برند آپ) برای صفحاتمون فعال کنیم تا نیز در Search Appearance سرچ کنسول قابل تماشا باشه نیز باعث افزایش CTR ما بشه .

شما
می بایست سه شرط رو داشته باشید تا بتونید از این برند اپ به کارگیری نمایید در غیر این رخ درانتظار پنالتی از گونه Manual Action به علت Spammy Markup باشید: ۱-
یا این که در صفحه نوشته‌ی علمی به کارگیری کنید یا این که در ورقه یک متاع یگانه
۲-کاغذ شما ورقه توده ای از تولیدها/مقاله ها/ یا این سئو در مشهد  که هر نوع کاغذ مدل ای و جمعی نباشه که شامل کاغذ در آغاز هم میشه .یعنی برای کاغذ ابتدا، نمیتونید به کارگیری نمایید .مگر این که ورقه ابتدا برگه یه نوشته‌ی علمی یگانه یا این که این که یک کالا یگانه باشه که سوای شک وتردید اینطور وجود ندارد .اعتنا نمائید هنگامی میگیم فرآورده، یعنی دقیقا یک محصول دارنده قیمت با اسم و برند و دسته مشخص و مشخص .

۳-درجه بندی امتیاز های اون پست حقیقی وواقعی و حقیقی و واقعی باشه و Fake نباشه .یعنی از سمت به کار گیری کننده، قابل کلیک باشه .استعمال
کننده بتونه کلیک کنه و امتیاز ثبت کنه برای اون جنس یا این که این که نوشته ی علمی
سوال
هایی که وضعیت کنونی در ذهنیت شما نقش بست: ۱-
اما اینجانب زمانی تو Structured Data Testing Tool می‌زنم هیچ اروری نشون نمیده و به طور کامل شناخته مارک آپ های اینجانب رو!
مثل این می مونه که ترازو تیزی و همت یک شمشیر رو آزمایش کنید و برید باهاش قتل انجام بدید و بگید اینجانب تست کردم شمشیر تندرست بود! چه ربطی داره؟! کدتون درسته البته جای درستی به کار گیری نشده! ابزار گوگل صرفا داره از لحاظ syntax تحلیل میکنه .ابزار آزمایش گوگل که نمیتونه درجا متوجه بشه، شما جای درستی ازین کد به کارگیری کردید یا این که خیر! فقط میتونه بفهمه کد، درست مندرج .این که جای درستی متن گردیده یا این که این که خیر رو این ابزار بهتون نشون نمیده .

۲-البته
من خیلی اینترنت تارنما ها رو دیدم که بدون مال یا این که این که نوشته‌ی علمی و مجموعاَ جای اشتباه به عمل گیری کردند اما ستاره دار شدند!
دست شما نیز گشوده میباشد البته در حیث داشته باشید ممکنه پنالتی بشید و هر پنالتی یک سوابق منفی و کاهش اعتماد گوگل و کاهش Trust Rank شماست و هم این که کاربران دیگه و رقبا می تونن Report کنند .این گزارش دادن مغایر گزارش بک پیوند مهیا کردن و… بسیار واضح می باشد و سریعا اعمال میشه چون برای گوگل مضاعف بدیهی هست و گوگل مطمئن میباشد که خویش شما انجام دادید زیرا باطن سایت شماست(مغایر بک لینک مبلغی) .پس مشاهده نمائید آیا حاضر می باشید این زمینه ها رو بپذیرید؟در‌حالتی که می باشید، خیلی نیز خوبه اینجانب هم سفارش می کنم استفاده نمایید! این دیگه Gray Hat وجود ندارد .من خودم طرفدار طریق های کلاه خاکستری هستم .این
تماما Black Hat هست


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۷:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پیاده سازی ریدایرکت ۳۰۱

بهچه چهره ریدایرکت ۳۰۱ را پیاده سازی کنیم؟ شیوه های
مختلفی برای پیاده سازی ریدایرکت ۳۰۱ مو جود میباشد که در ادامه آن ها را باز بینی میکنیم: سزاوار
ترین سئو
کار به
کار
گیری از فایل htaccess دارنده ربط با بهترین سئو کار  وب سرور آپاچی از رویه
توابع PHP ۱- ساخت ریدایرکت ۳۰۱ از شیوه و راه فایل htaccess در این طریق برای انجام تغییر‌و دگرگون سازی مسیر از فایل htaccess که دارنده ارتباط با تنظیمات وب سرور آپاچی می‌باشد به فعالیت گیری میگردد، در حالتی‌که که با این فولدر شناخت ندارید پیشنهاد می کنیم مقاله یادگرفتن به کار گیری از فولدر htaccess را مطالعه کنید .

برای دسترسی به htaccess می‌توانید از در دست به چنگ آوردن پنل هاست تان(cPanel، Direct Admin) یا این که این که یک نرم افزار FTP نظیر FileZilla به کارگیری فرمائید، این فایل در روت سایت یعنی دایرکتوری public_html جای دارااست .

 

 

در بعضی هاست ها ممکن می باشد فولدر htaccess را مشاهده نکنید به این دلیل‌که به طور پیش فرض مخفی میباشد، برای مثال در هاست سی پنل برای مشاهده پوشه های مخفی به طور پایین کار فرمائید، در شرایطی که باز نیز آن را ندیدید یک پوشه نو با اسم “htaccess .” در روت وبسایت ساخت نمایید .

 

 

در
ادامه بعضی
از تغییر و دگرگون سازی مسیر هایی که با فولدر htaccess قابل پیاده سازی است را گشوده نگری میکنیم: ۱-۱-
ریدایرکت از دامنه با www به نسخه فارغ از www و بالعکس به عبارتی جور که در اولِ همین نوشته ی علمی اشاره کردیم موتورهای جستجو دامنه های با www و فارغ از www را به طور دو آدرس انقطاع در حیث می گیرند و شما باید یک کدام از آن ها را تعیین نمائید، در حالتی که دوران وقتی طولانی از فعال سازی وب سایت تان قبل میباشد و بک پیوند و لینک و پیوند و لینک های خوبی و خوبی و خیر نیز اخذ نموده اید فارغ از شک وتردید با ابزارهایی نظیر Ashrefs ،Moz، SEMrush و مورد ها مشابه آدرسی را گزینش کنید که بک لینک های توانمند تری دارد .


برچسب: بهترین سئو کار،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۶:۳۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

موتورهای کاوش چه‌گونه فعالیت می نمایند؟ پایش، ایندکس و سکو بندی

نصیب دوم: موتورهای کاوش چه‌گونه فعالیت می نمایند؟ پایش، ایندکس و سکو بندی

در حالتی که موتورهای کاوش کار کشته به یافتن شما نباشند، مابقی شغل های شما از اهمیتی برخوردار نخواهد بود. این نصیب به شما نشان خواهد بخشید که ربات های موتورهای کاوش به چه شکل به پایش وب پرداخته و محتوای سایت شما‌را چطور در ایندکس خویش ذخیره سازی می نمایند.

نصیب سوم: جستجوی لغات کلیدی

تمام عملکرد های ما در صدر یوزرها را انگیزه می‌گیرد، به دلیل آن که موتورهای کاوش بدین روش جایزه خیر می‌دهند. در‌این نصیب به طرز یافتن لغات کلیدی و طریق هایی برای ادراک نیازهای یوزرها پرداخته ایم.

نصیب چهارم: بهینه سازی داخلی

این نصیب نسبتا سنگین خیس به حساب آورده می شود. این بخش در رابطه موضوعاتی از قبیل پباده سازی با صرفه سایت، تجربه کاربری، معماری داده ها و معرفی تمام راهکارهاییست که با تنظیمات درست آن ها به حداکثر اکران سایت در حاصل کاوش نزدیک خیس خواهید شد.

نصیب پنجم: seo تکنیکال

با پیاده سازی پباده سازی رسپانسیو وبسایت، راهبرد های ربات ها و دیگر اجزای فنی مانند اسکیما برند آپ و متا تگ ها، می‌توانید به گوگل و ربات های آن اعلام نمایید که محتوای وبسایت شما در رابطه چه است. این راهکارها یاری متعددی به کسب مرتبه بهتر می‌کند.

نصیب ششم: لینک و پیوند سازی و کسب اعتبار

بعد از انجام درست تمامی این فعالیت ها وقت آنست که حضور خویش در حاصل کاوش را با کسب پیوند از دیگر وبسایت ها افزایش دهید.

 سئو در مشهد


چقدر از این راهنما را بایست مطالعه کنم؟
در‌حالتی که شما نسبت به کسب ترافیک از نتیجه ها کاوش بسیار دورازشوخی بوده و در عین حالا با seo شناخت ندارید، سفارش میکنیم که‌این راهنما را به ترتیب از اولیه تا انتها مطالعه فرمائید. ما همت متعددی کرده ایم که شعور مطالب این راهنما تا حد قابلیت و امکان برای شما آسوده باشد. توجه داشته باشید که یادگیری مبانی seo، قدمی حیاتی در وصال به هدف ها پهناور شما در ناحیه فضای اینترنت میباشد.

با سرعتی پیش بروید که مطابق با گنجایش یادگیری شماست. قطعا منابع مختلفی که درین مقاله به آن اشاره می‌گردد را ذخیره نمائید (یا این که در مرورگر خویش بوکمارک فرمائید). مطالعه این منابع به صورت باور گران بها خواهد بود.

آیا هیجان زده گردیده اید؟ بایدم این طور باشد. بازاریابی از روش موتورهای کاوش ناحیه جذابیست و قادر است در عین هم اکنون بسیار گرم کننده باشد. درصورتی که بعداز مطالعه هر محتوا مبتلا سردرگرمی شدید، اصلا ترسی به خویش شیوه ندهید. در انتهای هر مقاله بخشی برای کامنت گذاری و پرسش های شما موجود هست.

شما می‌توانید سوال های خویش را در خورد هر قسمت از روش این فرم ها مطرح نموده و درانتظار بمانید تا کارشناسان ما به آن جواب دهند.

سوال ها متداول seo
درین نصیب به شایع ترین پرسش های اشخاص در هنگام او‌لین عکس العمل با زمینه seo جواب داده ایم.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۵:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مراقب توضیحات متا تکراری باشید


توصیه ارتفاع
توضیحات متا هر سیرتکامل طولی میتوانند داشته باشند اما موتورهای کاوش ارتفاع های طولانی تر از 160 کاراکتر را کوتاه (Truncate) می‌کنند که‌این خویش به نوعی جریمه گوگل به حساب آورده می شود و همینطور توضیحات کوتاه نیز سبب ساز زخم به برگه متبوع می گردد. معمولا ارتفاع های در میان 150 تا 160 کاراکتر ارتفاع های قابل قبولی برای توضیحات متا می‌باشند که ارتفاع 155 یک ارتفاع با صرفه به حساب آورده می شود.

 بهترین سئو کار 

مراقب توضیحات متا تکراری باشید
توضیحات متا که برای هر ورقه نوشته میگردد باید اختصاصی بفرد باشد. یک شیوه جهت اجتناب از ساخت توضیحات متا تکراری، استعمال از طریق برنامه نویسی جهت ساخت توضیحات متا منحصر به فرد بفرد میباشد که بصورت اتوماتیک برای صفحه های ساخت شود.

میزان مرتبه بندی گوگل وجود ندارد
گوگل بارها اعلام نموده است که توضیحات متا و متا کلمه ها کلیدی هیچکدام معیاری برای مرتبه بندی تارنما ها محسوب نمی‌شوند. گوگل از توضیحات متا برای اکران صفحه های در نتیجه ها کاوش وقتی که لغات کلیدی کاوش می‌شوند، به کارگیری می‌کند. اما این توضیحات متا بصورت غیر بدون واسطه قادر است تاثیر گذار باشد و این بدان معناست که در‌حالتی که توضیحات مطلوب گزینش گردیده باشد قادر است در تعداد کلیک یوزرها تاثیر گذار باشد و هر قدر نسبت ظواهر شدن برگه متبوع در حاصل کاوش به تعداد کلیک های انجام یافته روی آن بیش تر باشد، برگه متبوع از رده های بالاتری در کاغذ حاصل برخوردار خواهد بود.

حذف کاراکترهای نقل پیمان (double quotes)
هر زمانه که از کاراکتر های نقل عهد یا این که دابل کوتیشن در توضیحات متا استعمال شود، گوگل آنان را بصورت اتومات حذف میکند. برای دوری از حذف توضیحات متا توصیه می شود همه کاراکترهای محاسباتی مثل عده، تفریق و ... را از توضیحات متا بیرون فرمائید. هم چنین در‌حالتی که هنگامی احتیاج بود نقل قولی در توضیحات متا آورده شود از کاراکتر تکی نقل عهدوپیمان (single quotes ) استعمال شود.

بعضا مورد ها بهتر میباشد توضیحات متا حذف شود.
چنانچه چه بطور معمول و منطقی سفارش می شود یک متن توضیحات متا نیکی داشته باشد که بتواند شایسته ترین تعریف را برای کاغذ متبوع در نتیجه ها کاوش داشته باشد، اما بعضی مواقع این آیتم درستی نمی نماید.

بطور متعارف چنانچه هر ورقه ای 2 الی 3 کلمه و واژه کلیدی را انگیزه گذاری کرده‌با‌شد باید توضیحات متا نوشته شود. چنانچه ورقه ای اضافه از 3 کلمه و واژه کلیدی داشته باشد بهتر میباشد توضیحات متا وارد نشود و گزینش آن بر عهده موتورهای کاوش باشد. مثلا ممکن میباشد شما صدها نوشته‌ی علمی یا این که مقاله یا این که توضیحات تولیدها متعددی داشته باشید که عبارات کلیدی فراوانی در آنان وجود داشته باشد که در‌این مورد ها بهتر میباشد تعیین توضیحات متا بر عهده موتور کاوش باشد، به دلیل آنکه وبمستر تارنما صد رد صد نمی تواند عبارت قابل قبولی را جهت پوشش دادن و تعریف مقاله متبوع بنویسد که بتواند بخوبی در برگه نتیجه ها ظواهر شود.

همینطور باید به‌این نکته دقت فرمائید که شبکه‌های‌اجتماعی معمولا مبنی بر توضیحات متا صفحه های، فیدهای خویش را صحیح می نمایند و اگر که یک کاغذ توضیحات متا نداشته باشد ممکن میباشد مقاله متبوع با توضیحات دلخواه اکران داده نشود و از سعی لازم برخوردار نگردد.


برچسب: بهترین سئو کار،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۹:۴۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

جالبه مگه خیر؟ A.J. Gherich و وب سایت SEMRush


جالبه مگه خیر؟ A.J. Gherich و وب سایت SEMRush در باره چگونگی seo محتوا برای کسب این منزلت میگوید:
A.J. Gherich بنیانگذار تاکسی Gherich & Co. همدم با تارنما SEMRush و یک مطالعه بسیار پهناور بر روی 6.9 میلیون خصوصیت اسنیپتس از ۸۰ میلیون کلمه و واژه کلیدی انجام داده اند.

سئو در مشهد

بر پایه ی خط مش بر طبق اطلاعات، ای جی سفارش می نماید در حالتی‌که که تلاش میکنید برای یک واژه و کلمه کلیدی سوالی رنک اخذ فرمایید مثلا:«چه گونه میتوانم لیست پست الکرونیکی خودم را رویش بدم» یا این که «خصوصیت اسنیپت چه است؟» از یک فرمت پاراگرافی به کار گیری نمایید. هر یک سری در‌صورتی‌که که میخواهید برای حروف بیشتر مانند ("برای"، "به"، "مانند"، و غیره) رنک کسب فرمایید از فرمت لیست به کارگیری فرمائید.

در اینجا یک‌سری رویکرد برای seo محتوای شما برای خصوصیت اسنیپت را شرح داده ایم:

بدیهی و مختصر باشید
از تیترها (هدر ها) برای کپی اسان به کار گیری نمایید
اطمینان از امکان به کارگیری در دیوایس های متعدد
نگهداری تعامل اجتماعی
از منابع فرنگی کار کشته استعمال فرمایید
۵. محتوای جامع، دارای اعتبار و به یادماندنی ساخت فرمائید
Steve Rayson بنیان گذار BuzzSumo سفارش مینماید برای کسب حالت که در حاصل گوگل تحت عنوان شایسته ترین سود برای کاوش کننده نامیده میشود،‌ برای عنا وین خویش نوشته‌ی علمی هایی طولانی با محتوای عمیق ساخت نمایید.

BuzzSumo در گزارش ترند محتوای خویش در سال ۲۰۱۸، حدودا ۱۰۰ میلیون محتوایی را که در سال ۲۰۱۷ نشر یافته بود را باز نگری کرد و چیزهای بسیار جالبی در باب به اشتراک گذاری اجتماعی، پست های ویروسی(viral posts به پست هایی گفته میگردند که در پلتفر های متفاوت انلاین پخش، نسخه برداری یا این که به اشتراک نهاده میشود) و محتوایی که توان ماندنگاری دارا هستند پیدا کرد.

برای استارت، در 3 سال پیشین، به اشتراک گذاری اجتماعی محتوای به نصف کاسته شده میباشد. بخشی از این کاهش به جهت اشباع محتوا میباشد (به صورت معدل هر روزه ۳ میلیون پست وبلاگی تکثیر داده می‌شود) و بخش دیگرآن نشر محتوا به طور محرمانه میباشد(یوزرها آنرا بصورت چت سری انتشارمی دهند خیر بصورت پست در ورقه ی خویش).

استیو متوجه گردیده که وبسایت ها علی رغم کاهش به اشتراک گذاری در شبکه های مردمی و اشباع محتوا تارنما ها خوب فعالیت می‌کنند و آوازه کار کشته ای دارا‌هستند که وب سایت آنان دربردارنده محتوای اصلی باشد. در حالی که اکثر محتویات نادیده گرفته می گردد، استیو می‌گوید، "پژوهش ها دارای اعتبار و محتوای منشاء همچنان به بدست اوردن پیوند ادامه می‌دهند".

۲ رویکرد عالی برای موجود است که به موتور های کاوش نشان دهید که شما محتوایی عمیق، دارای اعتبار و به یاد ماندنی بر روی وب سایت خویش دارید.

محتوای طولانی تولید فرمائید. محتوای شما بایستی دستکم ۲۰۰۰ هزار کلمه و واژه داشته باشد که بتواند از نوشته‌ی علمی های کوتاه خیس رنک اخذ نماید.
از لغت ها کلیدی LSI به کار گیری فرمائید. خواسته از کلمه ها کلیدی LSI کلمه ها کلیدی می‌باشند که تعلق معنایی بالایی با کلمه و واژه کلیدی اصلی محتوای شما دارا هستند و بهتر میباشد که از آن‌ها در محتوای خویش به کارگیری نمائید.
۶. تعامل یوزرها را ارتقا دهید
Max DesMarais یک کارشناس بهینه سازی و PPC (پرداخت بر طبق کلیک Pay-Per-Click) برای Vital میباشد، که یک تاکسی بازار یابی محتوا و PPC میباشد که تخصص آنان در رئیس سرویس ها پرداخت به ازای هر کلیک میباشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۶:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بک لینک و پیوند چه میباشد؟


یک کدام از کلماتی که بارها و بارها در آستانه یادگیری seo می شنوید بک لینک و پیوند(Backlink) میباشد، به دلیل آن که همچنان نقش پررنگی در جایگاه بندی سایت ها دارااست، مخصوصا در صورتی هنرپیشه اصلی این میدان گوگل باشد. از طرفی اخذ بک لینک و پیوند عمل چندان راحتی وجود ندارد، البته اینترنت سایتهایی که غالب شدند پیوند های قادر و ارزشمندی از دیگر اینترنت سایتها اخذ نمایند در نتیجه ها گوگل از اعتبار و رده بالاتری برخوردار می باشند.

بهترین سئو کار

بک لینک و پیوند چه میباشد؟
بک پیوند یا این که پیوند محل ورود(Inbound Link / Incoming Link) پیوندی میباشد که یک سایت از اینترنت سایتی دیگر اخذ می‌کند، برای فهم و شعور بهتر مورد فرض نمایید سایت A پیوند یکی‌از مطالب موثر و کاربردی سایت B را در وب سایت خویش قرار می‌دهد، در چنین قوانینی تارنما A یک پیوند فرنگی به تارنما B و تارنما B نیز یک بک پیوند از وب سایت A اخذ نموده است.

 

دقت داشته باشید از پیوند های فرنگی(External Links) برای ساخت رابطه در بین یک دامنه با دامنه ای دیگر و از پیوند های داخلی (Internal Links) برای برقراری رابطه میان صفحه ها داخلی یک دامنه استعمال میگردد.

تاریخچه بک لینک و پیوند
برگردیم به سال ۱۹۹۶، صحیح وقتی که لری پیج(Larry Page) و سرگی برین(Sergey Brin) دو بنیانگذار گوگل به‌این مورد اشاره کرده بودند که هر چه یک ورقه اینترنت بک لینک و پیوند بیشتری داشته باشد درجه و مقام بالاتری نیز بدست خواهد آورد.

 

همین اشاره کافی بود تا بخش اعظمی از مدیران سایت ها، بازاریابان اینترنتی و متخصصین seo از تکنیک های بهینه سازی کلاه سیاه مثل مزرعه پیوند(Link Farms)، ساخت پیوندهای متقابل و بازنویسی لینک و پیوند ها تحت عنوان استراتژی لینک و پیوند سازی خویش استعمال نمایند تا بتوانند منزلت بهتری در نتیجه ها گوگل بدست آورند، این سر وصدا سبب شد نتیجه ها گوگل به شدت پایین تاثیر حجم لینک و پیوند های بی قیمت قرار بگیرد و محتوای کیفیت خوب به مشقت می توانستند مالک رده قابل قبولی شوند.

سرنوشت در سال ۲۰۱۲ گوگل ورژن به روز گردیده الگوریتم پنگوئن را معرفی کرد که برای مدام بدین قائله خاتمه اعطا کرد، این تغییر و تحول سبب شد سایت هایی که دارنده بک لینک و پیوند های طبیعی(Natural)، دارای اعتبار(Authoritative) و به یاد ماندنی(Relevant) میباشند درجه و منزلت بالاتری در حاصل کاوش(SERP) کسب نمایند.

آیا بک پیوند همچنان مهم میباشد؟
جواب پر‌نور میباشد، بک پیوند همچنان یکی فاکتورهای مهم جایگاه بندی میباشد که واحد سنجش محبوبیت و کیفیت محتوای یک سایت را نشان می‌دهد، اما بک لینک و پیوند هایی که کیفیت عالی و باارزش باشند.

البته پیشین از اینکه بگوییم لینک و پیوند کیفیت خوب و بی کیفیت چه چیزی است و چه فاکتورهایی دارااست لازم میباشد با چندین مقدمات نخستین آشنا گردید.


برچسب: بهترین سئو کار،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۷:۱۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پرداخت به ازای کلیک


معمولا بازدیدکنندگان و یوزرها اینترنتی از شبکه ها(Channels) و مسیرهای مختلفی وارد یک سایت میشوند، بدین مسیرها اصطلاحا منابع ترافیکی(Traffic Sources) گفته میگردد که به راحتی با ابزارهایی همچون گوگل آنالیتیکس قابل باز‌بینی و چک میباشند:

سئو در مشهد

بدون واسطه(Direct) : هر سیرتکامل ترافیکی که منشاء یا این که ارجاع دهنده(Referrer) آن نامشخص باشد.
پست الکرونیکی(Email) : بازدیدهایی که به واسطه کمپین های پست الکرونیکی مارکتینگ رخ می پذیرد.
ارگانیک یا این که طبیعی(Organic) : مراجعاتی که از روش کاوش و صفحه های نتیجه ها کاوش(SERP) انجام می‌شود و هزینه ای بابت آن پرداخت نشده میباشد.
پرداخت به ازای کلیک(PPC|Paid Search) : مراجعاتی که با کلیک بر روی تبلیغات مو جود در صفحه ها حاصل جستجوی بینگ، گوگل و … نتیجه ها می گردد و برای آن هزینه پرداخت شده‌است.
اکران(Display): بازدیدهایی که به واسطه تبلیغات شما در یک تارنما دیگر ساخت می‌شود.
ارجاع(Referral) : بازدیدهایی که از تارنما های دیگر روانه یک تارنما می گردد.
شبکه‌های‌عمومی(Social Network) : مراجعاتی که از روش صفحه های شبکه های عمومی مثل فیسبوک، توییتر، لینکدین و … انجام میگردد.
با این تفاصیل برخی مواقع قوانینی پیش میاید که نمی توانید مسیر ورود بازدیدکنندگان را به صحت شناسایی فرمائید و ابزارهای نظارت هم گزارش صحیحی ارائه نمی دهند، این رخداد طولانی تر برای ترافیک های ارجاعی فیس می‌دهد، به همین برهان قصد داریم در‌این پست آموزشی به بازبینی این زمینه بپردازیم.

لینک و پیوند noreferrer به چه معناست؟
همانگونه که می‌دانید در گویش نماد گذاری HTML برای ساخت یک لینک از تگ به طور ذیل استعمال میشود، فرض فرمائید لینک و پیوند ذیل وابسته به سایت A باشد.


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۹:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سرعت بار گذاری وبسایت


سرعت بار گذاری وبسایت

بهترین سئو کار


یک کدام از مهم ترین مورد ها در بهینه سازی سرعت بار گذاری وبسایت میباشد. سایتی که دیر بار گذاری شود با‌گاز یوزرها خویش را از دست خواهد بخشید. برای ارتقا سرعت تارنما طرز‌های مختلفی موجود هست. تا قبل از این به یک آیتم، یعنی فشرده‌سازی کدها اشاره کردیم.

گزینه بعدی تعیین قالب با صرفه و دوری از قالب‌های سنگین و چندمنظوره میباشد. اکثری از قالب‌های فن‌ای وردپرس سنگین میباشند و پوشه‌های متعددی دارا هستند. بهتر میباشد قالبی را گزینش فرمائید که یک فعالیت را انجام دهد و فولدر‌های متعددی را روی هاست آپلود نکند.

موضوع مهم دیگر، با صرفه‌سازی تصاویر وب سایت میباشد. خواسته از بیهنه‌سازی تصاویر در seo فنی چه میباشد ؟ تصاویر را می بایست از دو جهت باز نگری نمایید. اولیه این که حجم آن ها بالا نباشد. ابزارهای مختلفی برای نادر کردن حجم عکس فارغ از از دربین رفتن کیفیت موجود است. میتوانید از فوتوشاپ یا این که ابزارهای آنلاینی مثل tinypng به کارگیری فرمایید.

قضیه دیگر بازنگری تصاویر از حیث اندازه میباشد. در شرایطی که سایزی که در کد وبسایت‌تان تعریف و تمجید گردیده با سایز عکسی که آپلود می کنید متعدد باشد، سرعت وب سایت زیر تاثیر قرار می گیرد. این نادرست به ویژه درباره‌ی لوگوها صورت می دهد. با ابزار GTMetrix می توانید این سیرتکامل ایرادات را هم باز‌نگری فرمائید.

در مرحله انتها باز نگری فرمایید که کش مرورگر برای وب سایت فعال گردیده باشد. با فعال کردن این مورد، زمانی استفاده کننده به سایتی راز می زند، کمی از داده ها وبسایت در مرورگرش ذخیره می گردد تا در مراجعه بعدی تارنما با سرعت بیشتری لود شود. برای فعال کردن این آیتم می توانید از پلاگین‌های وردپرس مثل WP Rocket به کار گیری نمایید. یا این که کد تحت را در نصیب htaccess از در اختیار گرفتن پنل هاست نسخه برداری فرمایید.

# START Expires

ExpiresActive On
ExpiresDefault “access plus 2 hours”
ExpiresByType image/gif “access plus 2 hours”
ExpiresByType image/gif “access plus 2 hours”
ExpiresByType image/png “access plus 2 hours”
ExpiresByType image/jpg “access plus 2 hours”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 2 hours”
ExpiresByType image/ico “access plus 2 hours”
ExpiresByType text/css “access plus 2 hours”
ExpiresByType text/javascript “access plus 2 hours”

# END Expires

امنیت و به کار گیری از گواهینامه SSL
بیایید دراین مورد مشاجره نکنیم! امنیت داده ها یوزرها تارنما بسیار مهم میباشد، چه در رنکینگ اثرگذار باشد چه نباشد. پس یکی مهم ترین نکات در بهینه سازی فنی اخذ گواهینامه ssl میباشد. نشانی تارنما‌هایی که‌این گواهینامه را دارا هستند با https آغاز می گردد و قفل سبز و عبارت secure هم در آن اکران داده می گردد.


برچسب: بهترین سئو کار،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۷:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

با صرفه‌سازی صفحه های ۴۰۴


معمولاً بخشی از structured data‌ها به وسیله پلاگین‌های seo به اینترنت‌تارنما شما طولانی تر میشوند البته برای کامل شدن آن بهتر میباشد از یک برنامه‌نویس یا این که کارشناس بهینه سازی امداد بگیرید.

سئو در مشهد
با صرفه‌سازی صفحه های ۴۰۴
هنگامی که یوزرها به صفحاتی مراجعه می‌نمایند که دیگر آن کاغذ در وبسایت جان دار وجود ندارد با خطای ۴۰۴ مواجه می شوند. این صفحه های ممکن میباشد تا قبل از اینً حذف گردیده باشند یا این که نشانی آنان عوض شده باشد.

بهتر میباشد قالب وب سایت شما دارنده کاغذ‌‌ای برای این نادرست باشد تا به جای دیدن خطای ۴۰۴ یک برگه‌ی از گذشته پباده سازی گردیده مشاهده شود و استفاده کننده را به بخش‌های متفاوت تارنما هدایت نماید. برای مثالً مشتمل بر یک دکمه برای رجوع به ورقه‌ی اصلی وب سایت باشد یا این که یک فرم برای جستجوی کاغذ‌ی متبوع استفاده کننده.

این برگه قادر است از نرخ خروج یوزرها بکاهد و در بهینه سازی وب سایت اثر گذار باشد.


تولید نقشه‌ی تارنما
نقشه‌ی تارنما یا این که پوشه sitemap.XML یک پوشه دربرگیرنده کدهای XML میباشد که در ریشه‌ی هاست اینترنت‌وب سایت شما قرار می گیرد و نشانی صفحه های وبسایت شمارا به موتورهای کاوش معرفی می کند. به امداد این پوشه اقبال ایندکس تمام صفحه های تارنما شما ارتقا مییابد و دوران ایندکس آدرسی از مداد نمی‌افتد!

برای تولید این پوشه به نوشته‌ی‌علمی‌ی‌ روش‌ی تولید sitemap رجوع‌نمایید.

روش‌ی تولید نقشه‌ی وب سایت
xml چه میباشد؟

ارتقاء سرعت وب سایت
سرعت تارنما یکی معیارهای مهم در سکو‌بندی اینترنت‌وب سایت‌ها میباشد که گوگل به آن اعتنا متعددی دارااست. ارتقاء سرعت وب سایت یک کدام از نکات بهینه سازی تکنیکال میباشد که بیش تر به تحت طراحی وب سایت شما دارای ارتباط میباشد.

بهتر میباشد به نوشته‌علمی‌ی ارتقاء سرعت وب سایت رجوع‌نمایید و روش‌شغل های آن را برای باصرفه‌سازی سرعت انجام دهید.


واکنشگرایی صفحه های تارنما
واکنشگرا بودن (Responsive) صفحه های تارنما سبب می شود یوزرها با تمام ابزار‌ها از پاراگراف تلفن همراه، تبلت و.. وب سایت شما‌را ریلکس‌خیس مشاهده نمایند.

واکنشگرایی یکی مهم ترین نکات seo تکنیکال میباشد که می بایست حین کدنویسی و پباده سازی قالب به آن دقت کرد. در صورتی‌که نمی‌دانید که اینترنت‌وبسایت شما از لحاظ گوگل یک اینترنت‌وبسایت واکنشگرا میباشد یا این که نه به ابزار mobile friendly experiment گوگل مراجعه‌کنید تا این ابزار شرایط واکنشگرا بودن وب سایت شما‌را تحقیق کند.
گوگل مرتبه‌ی اینترنت‌وبسایت‌هایی که واکنشگرا نباشند را در حاصل کاوش با گوشی به شدت کاهش میدهد. پس کارایی نمایید از قالب‌‌های استاندارد و واکنشگرا استعمال فرمائید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۱:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)